Demofarma MZe

Naše farma je pro rok 2024 zařazena mezi síť Demonstračních farem ministerstva zemědělství. V letošním roce u nás proběhne velké množství zajímavých akcí, o kterých Vás budeme včas informovat.

Prodej brambor

V současné době nabízíme k prodeji brambory z letošní sklizně, jedná se o odrůdy Antonie, Anuschka a náhrada za Adélu - Alice. Cena je 15 Kč/kg, Alice je za zavádějící cenu 12 Kč/kg. V případě zájmu můžete zavolat na čísla 733618280, 604652341 nebo můžete rovnou přijet k nám na farmu.

Ocenění v rámci programu Pestrá krajina

V lednu se konala konference k programu pestrá krajina. Naše farma byla oceněna v rámci programu pestrá krajina bronzovou medailí. 

https://www.asz.cz/clanek/8646/pestra-krajina-2021-videomedailonky-ze-vs...

https://www.asz.cz/clanek/8630/pestra-krajina-2021-rekordni-desitka-farm...

 

Sestřih jarních prací na PS Lukavec

 

Energen Lukavec

 

Cesta k rovnováze

Minulý rok proběhlo na několika farmách natáčení videa o udržitelném rozvoji zemědělství a ceste k větší biodiverzitě. Video natáčel Dan Nerad ze společnosti BASF se kterým již dlouho spolupracujeme na propagaci biopásů a tak trochu jiného způsobu nakládání s půdou. Natáčelo se i u nás na farmě. https://www.youtube.com/watch?v=nnHt-KeIGxU

Ocenění ředitele VÚRV Praha Ruzyně "VÚRV partner"

Dne 21.1.2020 jsme převzali ve výzkumném ústavu rostlinné výroby v Praze ocenění významných spolupracujících firem "VÚRV partner". Jsme hrdí, že jsme toto ocenění získali, velice si toho vážíme a těšíme se na další spolupráci. 

Seminář VÚRV v Lukavci
Seminář Energen v Lukavci

Pozvánka ke stažení: https://1url.cz/OMBrH

Polní den Energen
Polní den BASF
Měření větrné eroze na stanici
Bramborářský den
Seminář v Lukavci

Pozvánka ke stažení:

https://1url.cz/0Mwdd

Bramborářský seminář

Pozvánka a fotografie z pozemku

Kontakt

Pražská 283
394 26 Lukavec
Tel.: 605 837 787
vaclav.veleta@tiscali.cz